V Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem”

W tym roku, oprócz cotygodniowych ewangelizacji na wrocławskim rynku, warsztatów ewangelizacyjnych (tymczasowo zawieszonych z powodu pandemii) przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia będziemy się poprzez cykl całonocnych czuwań przed Najświętszym Sakramentem „Ogień dwóch serc” które odbywały się w różnych kościołach wrocławskich. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tych czuwań:

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (7-8.01.2022r.)

Bracia i Siostry!

W nadchodzący weekend, w nocy z piątku 7.01.22 na sobotę 8.01.22 odbędzie się kolejne X całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem pod nazwą „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej. Tym razem czuwanie odbędzie się w kościele pw Miłosierdzia Bożego Wrocław – Gądów Mały, przy ul. Bajana.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna,
19:00 / Uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Agalliasis,
21:00 / Nabożeństwo Ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie (O.Krzysztof Piskorz OCD z Diakonią Ewangelizacji i Modlitwy Ruchu Światło – Życie),
23:00 – 8:00 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot (NOE, Wawrzyny +, Benediktus, Mężczyźni Św. Józefa, Miriam, Michael, Wsp. Św. Rity, Grupa O. Pio) we wszystkich intencjach Niepokalanego Serca Maryi oraz innych,
8:00 / Różaniec wynagradzający,
9:00 / Eucharystia poranna.Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia kościoła lub włączenia się przez internet.

Link, transmisja – youtube, cz. I (18:00-6:00) – https://www.youtube.com/watch?v=Mj4XR59rHlA

Link, transmisja – youtube, cz. II (6:00 – 10:00) – https://www.youtube.com/watch?v=0xk_zvp-09w

Więcej informacji: https://fb.me/e/4XiY38fYs

Prosimy również o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu oraz w miarę możliwości, o udostępnianie w waszych mediach społecznościowych informacji o tym wydarzeniu.W następnych miesiącach czuwania „Ogień Dwóch Serc” odbywać się będą w parafiach:

  • 4/5 luty / pw. Św.Maksymiliana Kolbe, Wrocław – Gądów ul.Horbaczewskiego 20,
  • 4/5 marzec / pw. Odkupiciela Świata, Wrocław – Różanka,
  • 1/2 kwiecień / pw. Św.Stanisława Bpa, Jelcz-Laskowice

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Bracia i Siostry! W Nowym Roku, życzymy Waszym wspólnotom oraz każdemu z Was z osobna, aby miłość Chrystusa przelewała się przez Was na świat i aby każdy Wasz dzień, we wszystkim co robicie, był zanurzony w dziele ewangelizacji w prowadzeniu Ducha Świętego! Gdy w świecie wzmaga się zło, potrzebujemy wsłuchiwać się w to, co mówi do nas Bóg, otwierajmy więc nasze ucho na Jego głos.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy V Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2022 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (3-4.12.2021r.) – Jaszkotle

Bracia i Siostry!

W tym tygodniu, w nocy z I piątku 3.12.21 na I sobotę 4.12.21 odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem pod nazwą „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej. Tym razem czuwanie odbędzie się w kościele pw Wniebowstąpienia Pana Jezusa w Jaszkotlach 26.

Czuwanie o charakterze modlitewno – ewangelizacyjnym rozpocznie się Eucharystią wieczorną o godz. 18:00, a zakończy poranną Eucharystią o godz. 7:00. Jak zawsze, czas nocnego czuwania wypełniony będzie wspólną modlitwą, uwielbieniem i adoracją. Pragniemy razem przybliżać się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, poprzez nawiedzenie w tym czasie kościoła i uczestnictwo we wspólnej modlitwie lub włączenie się poprzez transmisję internetową. Prosimy również o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu oraz w miarę możliwości, o udostępnianie w waszych mediach społecznościowych tego wydarzenia.

Czuwania „Ogień Dwóch Serc” odbywają się zawsze z I piątku na I sobotę miesiąca, za każdym razem w innej parafii archidiecezji wrocławskiej, głównie jednak w parafiach wrocławskich. Każda z uczestniczących wspólnot prowadzących czuwanie w danej godzinie, sama decyduje w jakim zakresie będzie to modlitwa uwielbienia, czytanie Słowa czy adoracja w ciszy. 

Zachęcamy wszystkie wspólnoty do czynnego udziału w czuwaniach, które w przyszłych miesiącach odbywać się w będą w parafii pw. Miłosierdzia Bożego Wrocław – Gądów Mały, ul.Bajana (7/8 styczeń) oraz w parafii pw. Św.Maksymiliana Kolbe, Wrocław – Gądów ul.Horbaczewskiego 20 (4/5 luty 2022 r.). Chętnych prosimy o kontakt z osobą do spraw organizacyjnych.

Link do transmisji: https://www.youtube.com/KarmeliTy

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy V Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (5-6.11.2021r.) – Legnica

W Legnicy już po raz drugi zapłonie Ogień dwóch najpiękniejszych Serc: Serca Jezusa i Serca Maryi.

Zapraszamy wszystkich na nocne czuwanie „Ogień dwóch Serc”, tym razem do Katedry Legnickiej.

Mszy Świętej przewodniczyć będzie JE ks. Biskup Andrzej Siemieniewski, który również objął Honorowy Patronat nad wydarzeniem.

Czuwanie będzie także transmitowane.Link do transmisji na stronie Katedry: https://www.katedra.legnica.pl/

Szczegółowy plan i inne informacje na plakacie

Więcej informacji: https://www.facebook.com/119749413271315/posts/378281070751480/

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (5-6.11.2021r.) – Oleśnica

Bracia i Siostry!

W nadchodzącym tygodniu w nocy z I piątku 5.11.21 na I sobotę 6.11.21 odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem pod nazwą „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej. Tym razem czuwanie odbędzie się w Bazylice pw. św. Jana Apostoła w Oleśnicy przy ul. Łużyckiej 4.

Czuwanie o charakterze modlitewno – ewangelizacyjnym rozpocznie się Eucharystią wieczorną o godz. 18:00, a zakończy poranną Eucharystią o godz. 6:15. Będzie to czas wypełniony uwielbieniem i modlitwą w którym będziemy chcieli przybliżać się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które będzie również transmitowane przez internet, a także prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o wydarzeniu i udostępnienie na stronach wspólnotowych plakatu, przesyłanego w załączniku.

link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=ApJZ8C2CAfg

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje! 

Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana!  

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy V Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Więcej o wydarzeniu: Facebook

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (1-2.10.2021r.)

Któż jak Bóg!

Bracia i Siostry z wrocławskich Wspólnot! Już za kilka dni, w nocy 1-2 pażdziernika, z I piątku na I sobotę miesiąca, odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem “Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.

Tym razem spotykamy się w parafii pw. Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu-Jagodnie, przy ul.Jagodzińskiej Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18:00, z litanią do Najświętszego Serca Jezusowego i nabożeństwem ewangelizacyjnym, a następnie będziemy przez całą noc trwać na modlitwie i uwielbieniu przed Najświętszym Sakramentem. Zakończymy Eucharystią poranną o godz. 8:30.

Podczas nocnego czuwania będą z nami wspólnoty: Diakonia Ruchu Światło-Życie, NOE, DA Dach, Wspólnoty Legnickie, Przymierze Miłosierdzia, Effatha, Mężczyźni Św. Józefa, Michael, Verbum, Getsemani i Nazaret, Karmelitański Zespół Uwielbienia oraz Róża Różańcowa z parafii Miłosierdzia Bożego.

Podczas nocy uwielbienia nie zabraknie modlitwy w intencji parafii pw. Miłosierdzia Bożego, ale także archidiecezji, miasta, jego mieszkańców i władz, w intencji Polski i świata. To będzie noc zbliżania się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. 

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu i cieszymy się, że jest coraz więcej wspólnot włączających się w dzieło “Ogień Dwóch Serc”, będące przygotowaniem do V weekendu ewangelizacyjnego “Ochrzczeni Ogniem”. 

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje! 
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!

Karmelita Bosy o. Krzysztof Piskorz od Miłosierdzia Bożego OCD
“Katolicy na ulicy”, organizatorzy “Ognia Dwóch Serc” i V edycji „Ochrzczeni Ogniem”

Więcej o wydarzeniu: Facebook

Transmisja na kanale Karmelity pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=O1CWIVuAFWw

Facebook: https://www.facebook.com/KatolicyUlicy

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda, tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka, tel. 696482063

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (3-4.09.2021r.)

Któż jak Bóg!

Bracia i Siostry z wrocławskich Wspólnot!Już za kilka dni, w nocy 3-4 września, z I piątku na I sobotę miesiąca, odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.

Tym razem spotykamy się w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ulicy Prusa 78. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18:00, po której odbędzie się nabożeństwo ewangelizacyjne, a następnie będziemy przez całą noc trwać na modlitwie i uwielbieniu przed Najświętszym Sakramentem. Zakończymy modlitwą różańcową o godz. 6:00 rano i Eucharystią poranną o godz. 7:00.

Podczas nocy uwielbienia nie zabraknie modlitwy w intencji parafii pw. św Michała Archanioła, ale także archidiecezji, miasta, jego mieszkańców i władz, w intencji Polski i świata. To będzie noc zbliżania się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. 

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu i cieszymy się, że jest coraz więcej wspólnot włączających się w dzieło „Ogień Dwóch Serc”, będące przygotowaniem do V weekendu ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”. 

Więcej o wydarzeniu: Facebook

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje! 
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!

Karmelita Bosy o. Krzysztof Piskorz od Miłosierdzia Bożego OCD
„Katolicy na ulicy”, organizatorzy „Ognia Dwóch Serc” i V edycji „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Mariola Chometa: tel. 601 735 399


Błogosławieństwo abp. Józefa Kupnego: