VI Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem”

W ramach przygotowania do VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”, podobnie jak w roku poprzednim, oprócz cotygodniowych ewangelizacji na wrocławskim rynku oraz warsztatów ewangelizacyjnych organizować będziemy cykl całonocnych czuwań przed Najświętszym Sakramentem „Ogień dwóch serc” które odbywać się będą w różnych kościołach wrocławskich. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tych czuwań:

VI Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem” (22-24.06.2023r.)


Bracia i siostry, zapraszamy Was wszystkich serdecznie na VI Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem”, który odbędzie się we Wrocławiu od 22 do 25 czerwca A.D. 2023. Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w tych wydarzeniach na miejscu, to możesz się połączyć online, ponieważ całość będzie transmitowana na kanale Karmel i Ty: https://www.youtube.com/KarmeliTy

Przez cały ostatni rok modliliśmy się wspólnie w wielu wrocławskich kościołach w ramach całonocnych czuwań uwielbieniowych „Ogień Dwóch Serc”, aby wydarzenie, które jest przed nami, było czasem działania Ducha Świętego ku zbudowaniu Jego Kościoła.

Pan Jezus dał nam nakaz misyjny, abyśmy szli i głosili Ewangelię. Jeśli dzisiaj w swoim sercu odpowiadasz Bogu pragnieniem, na Jego wezwanie, On poprzez swój Kościół, wyposaży Cię we wszystko, czego potrzebujesz, aby On mógł przez Ciebie działać, On – źródło wszelkiego dobra i miłości, Ten, któremu należy się Chwała! Jeśli jednak myślisz, że się do tego nie nadajesz, potrzeba abyś się umniejszył i nie koncentrował na sobie, tylko na Bogu, Jego woli, Jego Słowach i tym co On, poprzez Ducha Świętego zamierza uczynić.

Doświadczenie ewangelizacji ulicznej może być dla Ciebie doświadczeniem działania Ducha Świętego przez Twoje usta, przez Twoje ręce, przez Twoje życie, jeżeli chcesz oddawać je Bogu, aby mógł się Tobą posługiwać, abyś Ty mógł widzieć Jego działanie! Namaszczenie o jakie prosimy i jakie otrzymujemy, aby iść i dawać świadectwo o żywym Bogu, jeśli jesteśmy Jego świadkami, nas samych wyprowadza na spotkanie z Nim, a jeśli się z Nim spotykamy, jesteśmy przez Niego dotykani i przemieniani. Potrzebujemy dawać świadectwo, aby zawsze pamiętać o tym, co Bóg dla nas zrobił, aby to doświadczenie, umacniało też innych. Potrzebujemy głosić światu, że Jezus jest Bogiem żywym, bo wiele jest dusz, które idą na zatracenie, ale potrzebujemy również głosić Ewangelię, abyśmy sami umacniali się w wierze oraz doświadczali prowadzenia i działania Ducha Świętego w Jego mocy!

Jeśli chcesz głosić Kerygmat, przyjdź, aby być uroczyście posłanym do dzieła ewangelizacji. Jeśli nigdy nie głosiłeś i nie dzieliłeś się z drugim swoim doświadczeniem wiary i nie masz w tym żadnego doświadczenia, ale chciałbyś zrobić ku temu pierwszy krok, również przyjdź – będziesz posłany z kimś kto będzie głosił, a Ty będziesz mógł w tym czasie wspierać go swoją modlitwą.

W tym roku Weekend Ewangelizacyjny rozpocznie się już w czwartek w parafii pw. Opieki św. Józefa i Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, u Karmelitów Bosych na ul. Ołbińskiej 1. Spotkamy się tam, aby uwielbić Najświętsze Serce naszego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, a następnie umocnieni błogosławieństwem i modlitwą wstawienniczą rozpoczniemy ewangelizację uliczną w obrębie Ołbina i Wyspie Słodowej.

Te 4 dni Weekendu Ewangelizacyjnego, oprócz wyznaczonego czasu na ewangelizację, są również czasem modlitwy i Uwielbienia. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem i uczestnictwa we wspólnej modlitwie w takim wymiarze, na jaki pozwoli Ci czas. Kościół jest Wspólnotą Wspólnot i wierzymy, że zbliżające się wydarzenie dla wszystkich jego uczestników i tych którzy znajdą się w jego promieniu, będzie spotkaniem obfitującym w duchowe owoce.

Plan wydarzenia:
CZWARTEK, 22 CZERWCA
18:00 UROCZYSTA EUCHARYSTIA NA ROZPOCZĘCIE WYDARZENIA – Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, ul. Ołbińska 1
19:00 – 20:30 EWANGELIZACJA ULICZNA W OBRĘBIE OŁBINA I WYSPY SŁODOWEJ – Rozpoczęcie: Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, ul. Ołbińska 1
19:00 – 24:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W INTENCJI EWANGELIZACJI, ZAKOŃCZONA GODZINĄ ŚWIĘTĄ O 23.00 – Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, ul. Ołbińska 1

PIĄTEK, 23 CZERWCA
17:00 – 18:00 EWANGELIZACJA ULICZNA W OBRĘBIE  OSTROWA TUMSKIEGO i WYSPY SŁODOWEJ – Rozpoczęcie: pomnik kardynała Bolesława Kominka
18:00 UROCZYSTA EUCHARYSTIA – Kościół pw. NMP na Piasku
19:00 UROCZYSTA PROCESJA Z NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM ULICAMI WROCŁAWIA Z MODLITWĄ ZA WROCŁAW I ARCHIDIECEZJĘ – Trasa: Ostrów Tumski – Rynek – Ostrów Tumski
20:30 UWIELBIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO I ODNOWIENIE ZAWIERZENIA BOGU OJCU Z ZESPOŁEM ABBA PATER MUSIC – Kościół pw. NMP na Piasku

SOBOTA, 24 CZERWCA
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 
16:00 – 18:00 EWANGELIZACJA ULICZNA W OBRĘBIE OSTROWA TUMSKIEGO I NA WYSPIE SŁODOWEJ –
Rozpoczęcie: kolegiata św. Krzyża
18:30 UROCZYSTA EUCHARYSTIA POD PRZEWODNICTWEM KS. ABP JOZEFA KUPNEGO – Katedra pw św. Jana Chrzciciela 
20:30 NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEGO SERCA MARYI I UWIELBIENIE – Kościół pw św. Piotra i św. Pawła, ul. Katedralna 4
21:00 – 8:00 – ADORACJA CAŁONOCNA Z MODLITWĄ ZA MIASTO WROCŁAW I ARCHIDIECEZJĘ PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM Z UDZIAŁEM WSPÓLNOT WROCŁAWSKICH – Kościół pw. św. Piotra i św. Pawła, ul. Katedralna 4

NIEDZIELA, 25 CZERWCA
16.30 UROCZYSTA EUCHARYSTIA – Kolegiata św. Krzyża
17.30 UWIELBIENIE Z DIAKONIĄ MUZYCZNĄ ZESPOŁU N.O.E. / EWANGELIZACJA ULICZNA W OBRĘBIE OSTROWA TUMSKIEGO – Kolegiata św. Krzyża
19.00 ZAKOŃCZENIE WYDARZENIA

Duchu Święty, oddajemy Ci ten czas, jednocz nas i wyposażaj w dary duchowe, abyśmy nimi dobrze służyli Twojemu Kościołowi i na chwałę Trójcy Przenajświętszej!

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana!
o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy V Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka: tel. 696 482 063
Paweł Baranowski: tel. 501 230 363

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (5-6.05.2023r.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W nocy z pierwszego piątku na pierwszą sobotę maja (5/6.05) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w parafii pw Bożego Ciała, na ul. Bożego Ciała 1 we Wrocławiu. Będzie to siódme czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku.

Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
👉 18:30 – 19:00 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE
👉 19:00 – 20:00 – EUCHARYSTIA
👉 20:00 – 22:00 – NABOŻEŃSTWO EWANGELIZACYJNE Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE – DIAKONIA EWANGELIZACJ i MODLITWY RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE
🔥👉 22:00 – 23:00 – ZESPÓŁ YESHUA Z Siechnic
🔥👉 23:00 – 24:00 – ZESPÓŁ YESHUA Z Siechnic
🔥👉 00:00 – 1:00 – ZESPÓŁ NOE
🔥👉 1:00 – 2:00 – ZESPÓŁ NOE
🔥👉 2:00 – 3:00 – DOM NA SKALE
🔥👉 3:00 – 4:00 – DOM NA SKALE
🔥👉 4:00 – 5:00 – GRUPA OJCA PIO I DZIECI MARYI
🔥👉 5:00 – 6:00 – WSPÓLNOTA JERUZALEM
🔥👉 6:00 – 7:00 – PŁOMIEŃ MIŁOŚCI
🔥👉 7:00 – 8:00 – PŁOMIEŃ MIŁOŚCI
🙏🙏 8:00 – 9:00 – RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY
👉 9:00 – 10:00 – EUCHARYSTIA NA ZAKOŃCZENIE

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.

Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/c/KarmeliTy
Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/4bwtGvIeB

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana!
o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)
Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Koncert Ewangelizacyjno-Uwielbieniowy „OGIEŃ MIŁOSIERDZIA” (16.04.2023r.)

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

„Takim jestem i będę dla ciebie, jakim Mnie wysławiasz; już w tym życiu doznasz Mojej dobroci, a całej pełni w życiu przyszłym” – powiedział Pan Jezus do św. Faustyny.

Jest zatem wolą naszego Pana, Jezusa Chrystusa, aby w pierwszą niedzielę po Zmartwychwstaniu oddawać szczególną cześć Miłosierdziu Bożemu: „Niedziela ta jest świętem Miłosierdzia. Przez Słowo wcielone daję poznać przepaść miłosierdzia Mojego”.

W ufności i posłuszeństwie idźmy za tymi słowami i uwielbiajmy niezgłębione Miłosierdzie Boże.
„Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król Miłosierdzia”. Poczujmy się zaproszeni do świętowania z Królem i wychwalania ogromu Jego Miłosierdzia dla nas i całego świata.
„Córko Moja, chociażbyś mówiła wszystkimi językami ludzkimi i anielskimi, dopiero byś w cząstce wysławiła dobroć Moją, Moje niezgłębione miłosierdzie”. Głośmy wielkość Boga i mówmy o Jego Miłości i Miłosierdziu, również na ulicach, placach i rynkach naszych miast i miejscowości. Niech wszędzie rozbrzmiewa chwała i cześć Miłosierdziu Bożemu.

PLAN WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA:
👉14 30 – 15:00 ROZPOCZĘCIE ORAZ UWIELBIENIE RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE
👉15:00 – 16:00 GODZINA MIŁOSIERDZIA, ROZWAŻANIE MĘKI PAŃSKIEJ ORAZ KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O. KRZYSZTOF PISKORZ OCD
MODLITWA I UWIELBIENIE RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE
👉16:00 – 17:00 ŚWIADECTWO PRZEJŚCIA NA DRUGĄ STRONĘ I GŁOSZENIE KERYGMATU – ANDRZEJ DUFFEK
🔥👉17:00 – 19:00 MODLITWA I UWIELBIENIE WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ PAŃSKA Z OLEŚNICY Z KS. WOJCIECHEM BUJAKIEM
🔥👉19:00 – 21:00 MODLITWA I UWIELBIENIE ZESPÓŁ N.O.E.
🔥👉21:00 – 21:30 APEL JASNOGÓRSKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NA ZAKOŃCZENIE

Link do transmisji on-line: https://youtu.be/fhQNhqnL_Hk
Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/3z3jStwQF

„Z tego źródła miłosierdzia dusze czerpią łaski jedynie naczyniem ufności. Jeżeli ufność ich będzie wielka, hojności mojej nie ma granic. Strumienie mej łaski zalewają dusze pokorne” i dalej:

„Z ufnością więc przybliżmy się do tronu łaski, aby otrzymać miłosierdzie i znaleźć łaskę w stosownej chwili” (Hbr 4, 16).

Niech Miłosierdzie Boże sławi się w nas i przez nas!

o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego (Piskorz) OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023).

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (7-8.04.2023r.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę (7/8.04) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, na ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu. Będzie to szóste czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. 

Tym razem, z racji wyjątkowego czasu w jakim czuwanie się odbywa, będzie ono miało formę czuwanie przy Grobie Pańskim, które przygotuje nas na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem.
Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 Liturgia Męki Pańskiej
20:00 Rozpoczęcie czuwania wspólnot przy Grobie Pańskim🙏
Wspólnoty:
👉20:00-21:00 Płomień Miłości NS Maryi
👉21:00-22:00 Wojownicy Maryi
👉22:00-23:00 Domowy Kościół z Jagodna
👉23:00-00:00 Katolicy na Ulicy
👉00:00-1:00 Grupa Modlitwy Św. o. Pio i Wspólnota Dzieci Maryi
👉1:00-2:00 Wspólnota Jeruzalem
👉2:00-3:00 Wspólnota Verbum
👉3:00-4:00 Grupa z Karmelu
👉4:00-5:00 Effatha z Oławy
👉5:00-6:00 Effatha z Kątów Wrocławskich
👉6:00-7:00 Wspólnota Rodzin Nazaret
👉7:00-8:00 Różaniec – parafialna Róża Różańcowa
👉8:00-9:00 Ciemna Jutrznia – Ruch Światło – Życie
UWAGA! Na końcu każdego czuwania będzie 10-15 minut adoracji w ciszy.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.

Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy
Wydarzenie na fb: https://fb.me/e/10fwpoQsJ

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana!
o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (3-4.03.2023r.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

W nocy z I piątku na I sobotę marca (3/4.03) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w kościele p.w. św Andrzeja Boboli, na ul. Koszalińskiej 15 we Wrocławiu. Będzie to piąte czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna (o. Krzysztof Piskorz OCD),
19:00 / Nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie (Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie),
21:00 – 6:00 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot przed Najświętszym Sakramentem
6:00 / Różaniec wynagradzający,
7:00 / Eucharystia na zakończenie czuwania.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.
Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy
Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/471GcN6OB

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822 

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (3-4.02.2023r.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

W nocy z I piątku na I sobotę lutego (3/4.02) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w kościele p.w. Trójcy Świętej, na ul. Krzyckiej 42 we Wrocławiu. Będzie to piąte czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna (o. Krzysztof Piskorz OCD),
19:00 / Nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie (Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło – Życie, o. Krzysztof Piskorz OCD),
21:00 – 6:30 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot przed Najświętszym Sakramentem
6:30 / Różaniec wynagradzający,
7:30 / Eucharystia na zakończenie czuwania.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.
Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy
Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/2MiB4ACV7

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822 

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (6-7.01.2023r.)

❤️CAŁONOCNE CZUWANIE WSPÓLNOT PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM🙏
👉06/07 STYCZEŃ 2023 R. PARAFIA PW NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY BOLESNEJ
UL.TATARAKOWA 1. 
51-516 WROCŁAW
👉20:00 – 21:00
EUCHARYSTIA –
BP KS.DR MACIEJ MAŁYGA
O. KRZYSZTOF PISKORZ OCD
——————————————-
👉21:00 – 23:00
NABOŻEŃSTWO EWANGELIZACYJNE I MODLITWA O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE
– O. KRZYSZTOF PISKORZ OCD
Z DIAKONIĄ EWANGELIZACJI RUCHU ŚWIATŁO – ŻYCIE
========================
🔥👉23:00 – 24:00
ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM „EMAUS”
———————————————
🔥👉00:00 – 01:00
RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE „ON JEST”
———————————————
🔥👉01:00 – 02:00
GRUPA KARMELITAŃSKA
„AŻ PO KRAŃCE ZIEMI”
———————————————
🔥👉02:00 – 03:00
MĘŻCZYZNI ŚWIĘTEGO JÓZEFA
———————————————–
🔥👉03:00 – 04:00
PRZYMIERZE MIŁOSIERDZIA
——————————————-
🔥👉04:00 – 05:00
ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM VERBUM
——-‐———————————–
🔥👉05:00 – 06:00
WSPÓLNOTA EFFATHA Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH
———————————————–
🔥👉 06:00 – 07:00  
GRUPA OJCA PIO
I DZIECI MARYI
—————————————————
🔥👉 07:00 – 08:00 
WSPÓLNOTA JERUZALEM
BIEDAK ZAWOŁAŁ
————————————————–
🙏🙏 08:00 – 09:00
RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY
———————————————–
👉 09:00 – 10:00
EUCHARYSTIA NA ZAKOŃCZENIE CZUWANIA
=======================
Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (2-3.12.2022r.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

W nocy z I piątku na II sobotę grudnia (2/3.12) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w kościele p.w. NMP Pompejańskiej, na ul. Wrocławskiej 1 w Żernikach Wrocławskich. Będzie to trzecie czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna (o. Krzysztof Piskorz OCD),
19:00 / Nabożeństwo Ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie,
21:00 – 7:00 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot przed Najświętszym Sakramentem
7:00 / Różaniec wynagradzający,
8:00 / Eucharystia poranna.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.
Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy
Wydarzenie na fb: https://fb.me/e/5SQBRUiRu

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822 

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (4-5.11.2022r.)

Media o nas:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

W nocy z I piątku na II sobotę listopada (4/5.11) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła, na pl. Zamkowym 16 w Oławie Będzie to trzecie czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna (o. Krzysztof Piskorz OCD),
19:00 / Nabożeństwo Ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie,
21:00 – 6:00 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot przed Najświętszym Sakramentem
6:00 / Różaniec wynagradzający,
7:00 / Eucharystia poranna.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.
Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/4egqrEjG0

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (7-8.10.2022r.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

Już w tym tygodniu, w nocy z I piątku na II sobotę października (7/8.10) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła, przy ul. 
Kościelnej 2 w Kątach Wrocławskich Będzie to drugie czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna,
19:00 / Nabożeństwo Ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie,
21:00 – 6:00 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot przed Najświętszym Sakramentem
6:00 / Różaniec wynagradzający,
7:00 / Eucharystia poranna.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.
Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy

Wydarzenie na fb: https://fb.me/e/5Jbf0D2Xm

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822

Uwielbienie na statku (25.09.2022r.)

Media o nas:

prowadzenie: Duch Święty
uwielbienie: N.O.E.

PLAN:
18:00 – wypłynięcie i rejs z uwielbieniem po Odrze
20:00 – powrót do przystani i zejście ludzi ze statku i rozpoczęcie koncertu uwielbienia otwartego dla wszystkich, statek jako scena na Odrze gra w kierunku siedzących ludzi na Bulwarze, jest ekran na statku gdzie widać zespół i uwielbienie, kolorowe światła itd.. W tym czasie ewangelizatorzy mogą ewangelizować ludzi na bulwarach i mówić o tym co się dzieje.. Jest grill na wybrzeżu, można porozmawiać i dalej uwielbiać Pana Jezusa.. Może na finał jakieś małe sztuczne ognie ze statku, lub fontanna ognia 🙂
21:15 – koniec koncertu na statku i kontynuacja grilla i rozmów ze sobą i z ludźmi, rozchodzenie się do domów
22:00 – zakończenie wydarzenia 

Transmisja wydarzenia: https://www.youtube.com/KarmeliTy

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (2-3.09.2022r.)

Media o nas:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

Już w tym tygodniu, w nocy z I piątku na I sobotę września (2/3.09) odbędzie się kolejne czuwanie Ogień Dwóch Serc, tym razem w kościele p.w. Niepokalanego Serca NMP w Siechnicach, przy ul. Kościelnej 4, we Wrocławiu. Będzie to pierwsze czuwanie przed kolejnym, VI Weekendem Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem” w czerwcu 2023 roku. Serdecznie zapraszamy, do włączenia się do wspólnej modlitwy w kościele lub poprzez transmisję on-line.

PLAN CZUWANIA:
18:00 / Eucharystia wieczorna,
19:00 / Nabożeństwo Ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie,
21:00 – 6:00 / Całonocne uwielbienie i modlitwa wspólnot przed Najświętszym Sakramentem
6:00 / Różaniec wynagradzający,
7:00 / Eucharystia poranna.

Prosimy o przesłanie do braci w waszych wspólnotach informacji o czuwaniu i udostępnianie wydarzenia.
Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy
Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/6F4l5BPFz

Wspólnoty, które chciałyby włączać się w prowadzenie modlitwy podczas nocnych czuwań, prosimy o kontakt z osobą od spraw organizacyjnych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana! 

o. Krzysztof Piskorz OCD
„Katolicy Na Ulicy”, organizatorzy VI Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem” (czerwiec 2023 r.)

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822


Błogosławieństwo abp. Józefa Kupnego: