IV Weekend Ewangelizacyjny “Ochrzczeni Ogniem”

Już rozpoczynamy przygotowania do kolejnego, IV Weekendu Ewangelizacyjnego, który odbędzie się w czerwcu 2021r.

W tym roku, oprócz cotygodniowych ewangelizacji na wrocławskim rynku, warsztatów ewangelizacyjnych (tymczasowo zawieszonych z powodu pandemii) przygotowywać do tego wydarzenia będziemy się poprzez cykl całonocnych czuwań przed Najświętszym Sakramentem “Ogień dwóch serc” które odbędą się w różnych kościołach wrocławskich. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat najbliższego czuwania:

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (5-6.03.2021r.)

Po raz kolejny chcemy przybliżać się do płonących miłością Serc Jezusa i Maryi, modląc się przed Najświętszym Sakramentem, podczas kolejnego całonocnego czuwania uwielbieniowego, organizowanego pod hasłem „OGIEŃ DWÓCH SERC”, łączącym wspólnoty katolickie archidiecezji wrocławskiej. Transmisja on-line wydarzenia dostępna będzie tutaj: https://m.youtube.com/watch?v=ekyuptirPtg

Inicjatywa ta ma błogosławieństwo pasterskie naszego Metropolity, ks. abpa Józefa Kupnego.

Nadchodzące czuwanie odbędzie się w kościele pw. Bonifacego, przy pl. Staszica 4 we Wrocławiu. Czuwanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18:30 w piątek, 5 marca, a zakończy się poranną Eucharystią w sobotę, 6 marca, o godzinie 7:00.

Podczas czuwania będzie czas zarówno na uwielbienie, jak i modlitwę w intencji naszej Diecezji, naszego miasta, jego mieszkańców, władz, Polski i świata.

Czuwanie odbędzie się z zachowaniem aktualnych warunków bezpieczeństwa dotyczących spraw epidemiologicznych.

Podczas czuwania będzie czas zarówno na uwielbienie, jak i modlitwę w ciszy.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/435499687722174

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (5-6.02.2021r.)

Przed nami kolejne całonocne czuwanie uwielbieniowe „OGIEŃ DWÓCH SERC”, organizowane w ramach przygotowania do IV Weekendu Ewangelizacyjnego “Ochrzczeni Ogniem”, zaplanowanego na czerwiec 2021 r.

Chcemy, aby ogień tych dwóch Serc: Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi coraz mocniej rozpalał również nasze serca, abyśmy ten niegasnący płomień miłości mogli zanosić tam, gdzie świat pogrąża się w mroku, a ciemność przesłania wszelką nadzieję… Dlatego bądźcie z nami w tym czasie, aby w jedności wrocławskiego Kościoła, jezcze mocniej rozpalać w sobie miłość Jezusa i Maryi.

Nadchodzące czuwanie odbędzie się w kościele pw. Świętej Trójcy, przy ul. Krzyckiej 42 we Wrocławiu. Czuwanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18:30 w piątek, 5 lutego, a zakończy się poranną Eucharystią w sobotę, 6 lutego, o godzinie 6:30. Podczas czuwania będzie czas zarówno na uwielbienie, jak i modlitwę w intencji naszej Diecezji, naszego miasta, jego mieszkańców, władz, Polski i świata.

Czuwanie odbędzie się z zachowaniem aktualnych warunków bezpieczeństwa dotyczących spraw epidemiologicznych.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/705007053542208

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (4-5.12.2020r.)

Chcemy przybliżać się do płonących miłością Serc Jezusa i Maryi, modląc się przed Najświętszym Sakramentem, podczas kolejnego całonocnego czuwania uwielbieniowego, organizowanego pod hasłem „OGIEŃ DWÓCH SERC”, łączącym wspólnoty katolickie archidiecezji wrocławskiej.

Inicjatywa ta ma błogosławieństwo pasterskie naszego Metropolity, ks. abpa Józefa Kupnego.

Tym razem spotykamy się w parafii Św. Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim, przy ul. Stanisławowskiej 87 we Wrocławiu. Czuwanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 19:00 w piątek, 4 grudnia, a zakończy poranną Mszą świętą w sobotę, 5 grudnia, o godzinie 7:00.

[UWAGA: W kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa; zostały wprowadzone również obostrzenia dotyczące ilości wiernych uczestniczących w liturgii i adoracji – w świątyni na Muchoborze Wielkim wynosi to 46 osób, a także wymóg zachowania półtorametrowej odległości między osobami przebywającymi wewnątrz]

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2893315640771742/

Ogień Dwóch Serc – Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu (2-3.10.2020r.)

Trwając w dziękczynieniu za III Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem”, pragniemy przygotowywać się do IV edycji tego wydarzenia poprzez nocną adorację Najświętszego Sakramentu z pierwszego piątku na pierwszą sobotę miesiąca, będąc szczególnie blisko Serc Jezusa i Maryi, które płoną ogromną miłością do każdego człowieka. Hasło tych czuwań uwielbieniowych to „OGIEŃ DWÓCH SERC”. Pierwsza adoracja, łącząca różne wspólnoty archidiecezji wrocławskiej, odbędzie się z 2 na 3 października w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej, u Karmelitów Bosych. Rozpoczęcie w piątek Mszą św o godz. 18:00, a zakończenie w sobotę, również Mszą św. o godz. 7:30. 

Wspólnoty, które chciałyby prowadzić uwielbienie w poszczególnych godzinach, mogą się jeszcze dopisywać. W tym celu prosimy o kontakt z nami (katolicy.na.ulicy@gmail.com).

Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest tutaj: https://www.facebook.com/events/322593325676471/